Skip to main content

PARIMAD VISITIKAARDID

Iga professionaal väärib olema parim, seega peaks igal professionaalil olema parim visiitkaart!

Juhuslik kokkupuude potentsiaalse kliendi või partneriga kõnniteel võib luua lõputuid kasumivõimalusi, mistõttu on eriti oluline jätta endast silmapaistev mulje, mis tagab stabiilse suhte ka tulevikus. Uue kontakti puhul on visiitkaart esmamulje sinust ja esindatavast ettevõttest. Kui teie pakutav visiitkaart on läbimõeldud, asjakohane ja atraktiivne, jääb see positiivne mulje teise inimese mällu püsivaks. Visiitkaart ei täida mitte ainult oma praktilisi funktsioone, vaid peegeldab ka teie ettevõtte individuaalsust, mainet ja brändi väärtust. Suurepärane visiitkaart on iga turundusstrateegia oluline lisand.

Vaatamata tänapäeva globaalselt digiteeritud maailmale on visiitkaart endiselt parim viis silmast silma suhelda uute võimaluste kanalitega. Läbi parima visiitkaardi areneb see suhe kiiresti.


KUIDAS LUUA PARIM VIITIKAARDI DISAIN?


Sellele küsimusele vastamiseks peate teadma kahte tegurit:

  • Kuidas teie bränd turul positsioneerub või kuidas tarbija seda tajub;
  • Millist efekti, millist tulemust soovid saavutada või kuidas soovid kliendi silmis välja näha.

PARIM VISITIKAARDI KOOSTIS JA VÄRV


Kujundusteose loomisel peavad kunstnikud silmas, et teatud elemendid ja omadused on suurema visuaalse kaaluga kui teised. Neid juhiseid kasutatakse tavaliselt, kuigi iga kompositsioon on erinev ja kompositsioonielemendid käsitlevad alati teisi elemente. Värvidel on kolm peamist omadust – väärtus, küllastus ja toon, mõnikord ka läbipaistvus, mis mõjutab nende visuaalset kaalu. Värviring on esimene samm värvide koostoime mõistmisel. Traditsiooniliselt kasutatakse värviringi ja teooriat laialdaselt kujutavas kunstis, nagu joonistamine ja maalimine. Tänapäeval on graafilises disainis oluline ka värviteooria.

Joone paksus loob parima visiitkaardi omaette eripära. Erinevad tekstuurid aitavad vajalikke kohti esile tõsta või peita. Taust ja esiplaan tasakaalustavad üksteist. Objektidel, mis asuvad vastu visiitkaardi serva või nurka, on suurem visuaalne kaal ja need kompenseerivad visuaalselt raskeid elemente parimas visiitkaardikompositsioonis.

Kujundeid vaadates on ruutudel tavaliselt suurem visuaalne kaal kui ringidel ning keerukamatel kujunditel, nagu trapetsid, kuusnurgad ja viisnurgad, on tavaliselt suurem visuaalne kaal kui lihtsamatel kujunditel (ringid, ruudud ja ovaalid). Väga oluline on kuju suurus. Suuremad kujundid on visuaalselt raskemad kui väiksemad, kuid väikeste kujundite rühm võib visuaalselt võrduda suure vormi väärtusega.


SALDO PARIMA VISITIKAARTI VALMISTAMISEKS


Tasakaal kunstis on üks disaini põhiprintsiipe, nagu ka kontrast, liikumine, rõhuasetus, muster ja ühtsus. Tasakaal viitab sellele, kuidas kunstilised elemendid (joon, kuju, värv, väärtus, ruum, tekstuur) on oma visuaalses tasakaalus kompositsioonis omavahel seotud. Värvide ja suurustega töötamisel on oluline luua hierarhia, kuidas teave struktureeritakse ja kuidas jaotatakse teema prioriteetsed segmendid. Visuaalne hierarhia aitab teil navigeerida parima visiitkaardi sisus või seda, millist teavet tuleks kõigepealt saada. Oluline on teabest mugav arusaamine ja parima visiitkaardi sobiv tõlgendus adressaadile.


PARIM VISIITIKAART, MIS PILDAB


Parima visiitkaardi loomiseks peate minema kannatlikule ja läbimõeldud teele. Kuid miks sageli täiuslikult kujundatud visiitkaart ei tööta plaanipäraselt? Parima visiitkaardi valmistamine ei ole keeruline, kuid peate teadma oma sihtrühma ning soove ja vajadusi, millele see reageerib. Tänapäeval on ühiskond väsinud ebavajaliku info puudumisest, mistõttu on hädavajalik luua parim visiitkaart otse oma potentsiaalsele kliendile või partnerile.


Valige ka üks meie pakutavatest luksuslikest visiitkaartidest, et teha oma parim visiitkaart